Przegrody balkonowe szklane

Przegrody szklane firmy Forglass łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Szkło nie blokuje światła, więc możemy swobodnie cieszyć się słońcem przez cały dzień. Jednocześnie, odgradzając od sąsiada, zapewniają prywatną przestrzeń. System przegród szklanych jest idealny do bloków czy zabudowy bliźniaczej.

Przegrody balkonowe to połączenie wysokiej jakości szkła oraz solidnych elementów montażowych, które zapewniają wytrzymałość, długą żywotność oraz bezpieczeństwo. Satysfakcja klientów jest dla nas absolutnym priorytetem. Właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w spersonalizowany sposób, dostarczając przegrody balkonowe na wymiar, których cena dopasowana jest do projektu.

SZKLANE PRZEGRODY BALKONOWE – DLACZEGO WARTO?

Hartowane szkło to niezwykle wytrzymały materiał, który jest odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, mróz czy śnieg. Szkło przegrody na balkon osadzone jest w metalowej ramie, która dodatkowo chroni je przed ewentualnym wyszczerbianiem. Ponadto jej stabilna budowa pozwala na przytwierdzenie do ściany i podłogi, przy minimalnej liczbie przewierceń. To sprawia, że zamontowane przegrody balkonowe szklane nie naruszają konstrukcji samego budynku. Ich ciężar jest równomiernie rozłożony i stabilnie osadzony (cecha szczególnie istotna w razie silnego wiatru). Raz postawiona przegroda będzie służyć przez całe lata. Dodatkową zaletą jest fakt, że utrzymanie szkła w czystości jest znacznie mniej absorbujące, niż w przypadku drewna czy metalu. Schludna i elegancka tafla szkła pasuje do każdego balkonu oraz tarasu, a jej montaż nie wymaga dużych przygotowań, ani czasu.

ŚCIANA DLA OCZU – JAK WYKORZYSTAĆ SZKLANĄ PRZEGRODĘ?

Prywatność jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko wydaje się być na widoku, szczególnie odczuwalna jest potrzeba jej ochrony. Świadomość posiadania własnej przestrzeni zapewnia komfort psychiczny, który przekłada się na każdą sferę życia. Przegrody balkonowe są chętnie stosowane w blokach, zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, gdzie mieszkania usytuowane są bardzo blisko siebie. Wykorzystanie przegrody na balkon ze szkła, z jednej strony odseparuje nas od ciekawskich oczu. Z drugiej jednak, przez skojarzenie z oknem, sprawi wrażenie pewnej otwartości. Co istotne, przez swoją prostą i uniwersalną budowę, nie będzie przeszkadzać sąsiadowi, bez względu na to, jak będzie chciał urządzić swoją część balkonu.

Nieprzeźroczysta tafla mlecznego szkła nie tylko zapewni nam niezbędną prywatność, ale może stać się intrygującym elementem dekoracyjnym. Szybę można udekorować poprzez użycie naklejek albo stworzyć unikalny, wiszący ogródek za pomocą doniczek z przyssawkami lub magnesami. Może również służyć dzieciom, jako „płótno” dla ich rysunków. Przegrody balkonowe szklane świetnie sprawdzą się także jako osłona przed słońcem. Usytuowane w odpowiednim miejscu pozwolą zaaranżować przytulny kąt, w którym przy ładnej pogodzie podejmiemy gości lub przeczytamy książkę na świeżym powietrzu.

Nasza firma oferuje profesjonalne wykonanie i montaż przegród balkonowych. W swojej długoletniej pracy nabyliśmy doświadczenia, które pozwoli spełnić wymogi najbardziej wymagających osób. Indywidualne podejście do każdego projektu to pewność dopasowania i cena adekwatna do efektu.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie na adres mailowy projektu do wyceny.

Standardowa cena przegrody szklanej to 500,00 netto/m2

Przegrody Szklane - tarasowe, balkonowe (realizacje)

 

  • 2.jpg
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej