Przegrody balkonowe

Przegrody szklane firmy Forglass łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Przepuszczają naturalne światło, jednocześnie odgradzając od sąsiada. System przegród szklanych jest idealny do bloków czy zabudowy bliźniaczej.

Przegrody balkonowe firmy FORGLASS to połączenie wysokiej jakości szkła oraz solidnych elementów montażowych, które zapewniają wytrzymałość, długą żywotność oraz bezpieczeństwo. Satysfakcja klientów jest dla nas absolutnym priorytetem. Właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w spersonalizowany sposób, oferując wycenę i dostarczając przegrody balkonowe na wymiar.

Szklane przegrody balkonowe – dlaczego warto?

Hartowane szkło to niezwykle wytrzymały materiał, który jest odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, mróz czy śnieg. Raz postawiona, przegroda będzie służyć przez całe lata. Dodatkową zaletą jest fakt, że utrzymanie szkła w czystości jest znacznie mniej wymagające, niż w przypadku drewna czy metalu. Schludna i elegancka tafla szkła pasuje do każdego balkonu oraz tarasu, a jej montaż nie wymaga dużych przygotowań. Ustawienie przegrody zajmuje niewiele czasu w stosunku do wszystkich korzyści, jakie oferuje to rozwiązanie.

Ściana dla oczu – jak wykorzystać szklaną przegrodę?

Prywatność jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Potrzeba odseparowania się od sąsiadów jest szczególnie odczuwalna w przypadku bloków czy budynków w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Wychodząc na balkon albo taras chcemy cieszyć się świadomością, że jesteśmy „u siebie”. Właśnie w takiej sytuacji przydają się szklane przegrody, z których pomocą łatwo odseparujemy się od niechcianych oczu.

Nieprzeźroczysta tafla mlecznego szkła nie tylko zapewni nam niezbędną prywatność, ale może stać się intrygującym elementem dekoracyjnym. Szybę można udekorować poprzez użycie naklejek albo stworzyć unikalny, wiszący ogródek za pomocą doniczek z przyssawkami lub magnesami. Przegrody szklane tarasowe można również wykorzystać, aby zapewnić osłonę przed słońcem, tworząc wymarzone miejsce do przyjmowania gości lub czytania książek na świeżym powietrzu.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie na adres mailowy projektu do wyceny.

Standardowa cena przegrody szklanej to 500,00 netto/m2

Przegrody Szklane - tarasowe, balkonowe (realizacje)

 

  • 2.jpg
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej