Schody dzielimy na wewnętrzne, zewnętrzne i terenowe (umieszczone w przestrzeni miejskiej jako osobna budowla). Gdzie by się jednak nie znajdowały, do każdych idealnie będzie pasowała szklana balustrada. Firma FORGLASS, ze swoim długoletnim doświadczeniem w wykonywaniu konstrukcji ze szkła, oferuje warianty, dzięki którym szklana balustrada na schody sprawdzi się w każdym miejscu. Dlaczego warto nam zaufać?

Szklana balustrada na schody – zalety

   Pasuje do wszystkiego – szkło świetnie współgra z każdym materiałem, z jakiego są wykonywane schody (od betonu, przez drewno, do metalu).

   Nie zaburza obrazu całości – wykonana z bezbarwnego szkła wtopi się w każdą przestrzeń; czy będzie to wnętrze domu, klatka schodowa, czy stopnie wkomponowane w krajobraz parku.

   Idealna do środka i na zewnątrz – szklana balustrada na schody wykonana z wysokiej jakości materiału posiada wysoką odporność na czynniki mechaniczne i pogodowe.

   „Elastyczna” - można dopasować ją do każdego kształtu schodów: prostych, spiralnych czy wachlarzowych, bez względu na ich kąt nachylenia.

   Bezpieczna – balustrada na schody szklana wykonywana ze specjalnie przygotowywanych płyt szklanych, nie tylko jest wytrzymała (a w wypadku stłuczenia pęka, a nie kruszy się), ale dodatkowo przez odpowiednie profilowanie krawędzi nie grozi skaleczeniem i nie wyszczerbi się w wyniku użytkowania.

   Nie narusza konstrukcji budynku – szklana balustrada, mimo iż wykonana często ze stosunkowo dużych płyt szkła, jest lżejsza od konstrukcji metalowych czy drewnianych; ponadto mocowania, które są przy niej stosowane, nie naruszają tak konstrukcji, jak na przykład wtapiane w schody elementy metalowe.

   Łatwa w utrzymaniu – nie wymaga dodatkowej impregnacji, wystarczy ją umyć.

   Dopasuje się do każdego stylu – zastosowanie balustrady szklanej pozwala na rozmaite wariacje dekoracyjne: od wyboru koloru szkła do otaczającej go przestrzeni, poprzez wybór mocowania (punktowe, na słupkach), aż do wyboru pochwytu (drewniany, metalowy, prosty, zaokrąglony).

   Nie tylko na brzegi – w przypadku, gdy schody są wyjątkowo szerokie (szczególnie w przestrzeni miejskiej) i zastosowanie balustrady dodatkowej jest wymagane, bez względu na ich styl, idealnie się dopasuje.

Firma FORGLASS oferuje Państwu wygodne i stylowe rozwiązanie w postaci szklanych balustrad na schody do każdego rodzaju przestrzeni. Dodatkowo zapewniające bezpieczną komunikację tak wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej