Szkło to materiał nieoceniony przy aranżacji fasady budynku. Dodaje nie tylko elegancji, ale też jest synonimem praktyczności i estetyki. Daszki szklane to najlepszy wybór dla wszystkich tych osób, którym marzy się efektowna, ale i funkcjonalna ochrona wejścia czy innych obiektów w Warszawie.

Daszki ze szkła wpasują się w każdą elewację, a ich przeźroczysta konstrukcja nada budynkowi lekkości i stylu. Ważne jest także to, że daszki ze szkła można dostać zarówno w standardowych wymiarach, jak i zdecydować się na zakup daszku wykonanego na zamówienie. Daszki szklane to rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Z czego wykonuje się daszki szklane?

Wielu osobom może się wydawać, że daszek ze szkła to dość delikatne zabezpieczenie. Jednak tak naprawdę daszki szklane to gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości. Tego rodzaju produkty wykonuje się ze szkła hartowanego, niezwykle mocnego i trwałego, które bardzo trudno rozbić. Dodatkowe elementy w daszkach ze szkła to system montażowy oraz okucia produkowane ze stali nierdzewnej.

Daszki szklane w Warszawie – rodzaje

Nowoczesne daszki szklane w Warszawie to wyroby dostępne w dwóch typach. Systemy montażowe mogą przyjąć formę odciągów lub wsporników, które mogą być zainstalowane nad taflą, jak i pod nią. Zarówno odciągi, jak i wsporniki, wykonuje się przede wszystkim z bardzo wytrzymałej stali. Wybór odpowiedniego daszku zależy od ukształtowania fasady budynku, ale także od preferencji estetycznych właściciela budynku czy innej osoby odpowiedzialnej za realizację zadaszenia.

Warszawa - daszki szklane i ich zastosowanie

Wbrew pozorom daszek szklany to nie tylko zadaszenie odpowiednie do biurowców, bloków mieszkalnych czy instytucji pożytku publicznego. Daszek tego rodzaju można zamontować także w prywatnym domu, aby pełnił rolę ochrony wejścia, balkonu lub tarasu. Szklane daszki także często znajdują zastosowanie jako zabezpieczenie przed deszczem np. dla osób korzystających z bankomatów czy przystanków autobusowych.

Szklane Fasady i uchwyty Forglass (sprawdź ofertę)

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie na adres mailowy projektu do wyceny.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej