Daszki szklane na naciągach

Daszki na naciągach wykonane ze szkła to coraz częściej spotykany element wykończenia budynków. Doskonale prezentują się na nowoczesnych, jak i tradycyjnych elewacjach. Szczególnie chętnie wykorzystywane są jako zadaszenie nad drzwi wejściowe, ale równie dobrze sprawdzają się przy balkonach czy tarasach. Firma FORGLASS oferuje daszki na prętach wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż.

Daszek na naciągach – praktyka i estetyka w jednym

Daszek nad drzwi ma przede wszystkim chronić osoby korzystające z wejścia przed warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie osłania drzwi, przez co są mniej narażone na uszkodzenia. Dodatkowo daszki szklane nad drzwiami przepuszczają światło. Dzięki temu widoczność nie jest ograniczona, gdy trzeba otworzyć zamek, a promienie słoneczne oświetlają przestrzeń za drzwiami, zanim zostanie zapalone światło.

Daszek na prętach ze szkła podnosi również estetykę budynku. Dzięki zastosowaniu szkła i odpowiednio wyprofilowanych cięgien konstrukcja prezentuje się lekko i elegancko. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem FORGLASS zapewnia wykonanie projektu i montażu, dzięki któremu nowoczesny daszek nad drzwiami będzie pasował do estetyki każdego budynku i materiału elewacyjnego.

Daszek na prętach – trwałość i bezpieczeństwo

Daszek na naciągach posiada taflę wykonaną z wysokiej jakości szkła hartowanego lub półhartowanego. Dzięki odpowiedniej obróbce grubość szkła można dostosować do wymaganych rozmiarów oraz zastosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo daszki na cięgnach w rozmiarach – 160x120 oraz 200x120. Nie oznacza to jednak, że nie można osłonić większej przestrzeni. Daszki na prętach to konstrukcja, która pozwala na bezpieczne zamontowanie kilku modułów obok siebie.

Cięgna, na których montowane jest zadaszenie szklane nad drzwi, wykonane są ze stali nierdzewnej. Materiał jest mocny i odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu tafla jest bezpiecznie utrzymywana w tej samej pozycji. Lekka konstrukcja pozwala montować daszki na naciągach do różnych rodzajów elewacji oraz stolarki aluminiowej. Jeśli budynek posiada warstwę ocieplenia, taflę montuje się na dystansach, co dodatkowo ogranicza naruszanie elewacji.

Zaufaj FORGLASS i zamontuj daszek na odciągach nad swoimi drzwiami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej