Drzwi harmonijkowe szklane

Drzwi harmonijkowe – zalety i zastosowanie

Drzwi harmonijkowe szklane to jeden z rodzai drzwi przesuwnych, oferowanych przez FORGLASS. Wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego są konstrukcją odporną na uszkodzenia mechaniczne, co przy ich budowie jest niezwykle ważne. W zależności od potrzeb, tafle które składają się na szklane drzwi harmonijkowe, mogą osiągać do 3000 mm, nawet 750 mm szerokości, a grubość szkła może dochodzić do 12 mm.

Drzwi harmonijkowe szklane wewnętrzne mogą być montowane w miejsce standardowych drzwi zawiasowych lub jako osobna konstrukcja oddzielająca/przedzielająca pewną przestrzeń (np. korytarz). Dzięki swojej składanej budowie oszczędzają miejsce, a ich użytkowanie nie nastręcza problemów. Możliwość połączenia w jedną całość dowolnej ilości płyt szklanych sprawia, że szklane drzwi harmonijkowe są uniwersalne na każdej długości.

Oferowane przez naszą firmę drzwi harmonijkowe szklane montowane są na elementach ze stali nierdzewnej. Zapewnia to nie tylko wysoce estetyczny wygląd, ale przede wszystkim trwałość na długi czas, bez względu na to, czy będą to drzwi harmonijkowe szklane wewnętrzne, czy zewnętrzne. Właściwości, jakie posiada stal nierdzewna, zapewniają ochronę systemu przesuwnego przed szkodliwym działaniem słońca, deszczu, jak też detergentów używanych do czyszczenia drzwi.

Drzwi harmonijkowe szklane to świetne rozwiązanie do każdej przestrzeni. Zapewniamy kompleksową obsługę w wyborze i montażu tego rodzaju drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta
Zobacz

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

System składano - harmonijkowy SLF 400

System składano - harmonijkowy SLF 400

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej