Daszki szklane na wspornikach

Daszki szklane na wspornikach to doskonałe rozwiązanie w nowoczesnych budynkach, gdzie przodują metal oraz szkło. Dzięki prostej budowie równie dobrze komponują się z budownictwem tradycyjnym. Zadaszenie nad drzwi na wspornikach jest wytrzymałe, eleganckie i proste w montażu. Firma FORGLASS oferuje Państwu daszki na wspornikach w rozmiarach 160x120 oraz 200x120, w czterech wariantach kolorystycznych.

Daszek na wspornikach – elegancja w prostocie

Daszek na wspornikach wykonany ze szkła to często wybierane rozwiązanie w projektach budowlanych. Prostota i elegancja, które cechują konstrukcję, pozwalają dopasować ją do każdej bryły i kolorystyki budynku. Daszek ochronny na wspornikach to również doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie zamontowanie odciągów jest niemożliwe. Całość nie traci na estetyce, a sprawdza się tak samo dobrze.

Daszek nad drzwiami wejściowymi na wspornikach to praktyczna osłona drzwi. Działanie deszczu, śniegu czy gradu zostanie obszarowo ograniczone, dzięki czemu wejście będzie mniej narażone na zniszczenie. Daszek na wspornikach ze szkła ochroni również osoby korzystające z wejścia, jednocześnie nie blokując dostępu światła.

Daszki na wspornikach – solidna konstrukcja

Daszki szklane na wspornikach są stabilne i wytrzymałe. Firma FORGLASS w swoich konstrukcjach wykorzystuje wysokiej jakości szkło hartowane. Dzięki temu tafla, mimo lekkiej formy, jest mocna i bezpieczna. Wykonany z niej daszek nad drzwi zewnętrzne wytrzyma napór deszczu, śniegu, gradu, a nawet porywistego wiatru.

Daszki na wspornikach to również solidne mocowania. Belki, do których przytwierdzane jest szkło to ocynkowana stal. Prosty jednolity profil, mocowany bezpośrednio do ściany, nie narusza jej konstrukcji i jest odporny na warunki atmosferyczne. Aby zadaszenie nad drzwi na wspornikach było stabilne, do mocowania szkła na belce wykorzystywane są specjalne rotule, równomiernie rozmieszczone na jej całej długości.

Zapraszamy do FORGLASS po profesjonalnie wykonany daszek ochronny na wspornikach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej