Firma FORGLASS w swoich przedsięwzięciach nie boi się wyzwań, a takim niewątpliwie jest szklana balustrada na antresoli. Zadanie o tyle trudne, co i ciekawe. Jako część wydzielona z pomieszczenia antresola powinna jednocześnie zachować swoją odrębność i nadal być spójną częścią całości. Jak tego dokonać?

Idealne wykończenie – dwojakie znaczenie

Większości z nas antresola kojarzy się przede wszystkim z miejscem do spania umieszczonym pod sufitem. Niewielu zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę jest to wydzielona część danej kondygnacji, która może służyć w rozmaitych celach. Często spotyka się je na przykład w restauracjach, ale niewielu nazywa to antresolą. Ponieważ znajduje się ona zawsze na pewnej wysokości, ważne jest, aby była zabezpieczona. Stąd nieodłącznym jej elementem jest balustrada.

W celu zachowania całokształtu przestrzeni, której częścią jest antresola, balustrada ją okalająca powinna być dopasowana do stylu, a przynajmniej go nie zaburzać. Szklana balustrada na antresoli, którą Państwu oferujemy, idealnie spełni ten warunek. Bezbarwne szkło i dopasowane do niego łączenia punktowe sprawią wrażenie otwartej przestrzeni. Bez względu na użyte w pomieszczeniu kolory i elementy dekoracyjne na pewno będą z nimi dobrze współgrać. Ponadto łączenia punktowe, które możemy Państwu zaproponować, pozwalają dopasować balustradę do każdego kształtu – czy będzie to wielokąt, czy półkole.

Z punktu bezpieczeństwa, który ma przede wszystkim spełniać balustrada, wykonana ze szkła nie odbiega jakością od tych wykonanych z drewna czy metalu. Hartowane szkło, które stosujemy w naszych konstrukcjach jest odporne na uderzenia i temperaturę. Nie ma więc znaczenia czy antresola znajduje się przy oknie, czy w pobliżu kominka.

Szklana balustrada na antresoli to doskonałe rozwiązanie do zastosowania w domu, hotelu czy restauracji. Nasza firma pomoże stworzyć projekt, który odpowie Państwa gustom, jak również zachwyci gości.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej