Mocowania do szkła - Warszawa, Wrocław, Łódź, cała Polska

Mocowania do szkła - mocowania punktowe

Firma FORGLASS specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej mocowań punktowych przeznaczonych do szkła, gdzie idealnie nadają się do nietypowych i niecodziennych konstrukcji wykonanych ze szkła. Produkty z zakresu mocowanie punktowego posiadają odpowiednie parametry, które wpływają na sprawność w użytkowaniu konstrukcji cało-szklanych. (PYTANIE, CZY POSIADAJA APROBATE AT-15-7039/2006, lub jakiekolwiek inne)
Metodą mocowania szkła za pomocą tzw. łączników wykonuje się np. balustrady, dzięki czemu uzyskujemy całą konstrukcję. Warto wspomnieć, że dzięki łącznikom możemy otrzymać przeróżne kształty, dzięki czemu nie jesteśmy zdani na jeden typ konstrukcji szklanej.
mocowania do szkła
Mocowanie danych elementów dzielimy na 3 kategorie: przelotowe, nieprzelotowe i klejone.
Mocowanie przelotowe - w szkle wykonywany jest otwór, do którego wsadzany jest łącznik. Mocowania do szkła stosuje się jedynie na narożach i krawędziach danej konstrukcji. Ramię łącznika jest zakończone tzw. złączem śrubowym.
Mocowanie do szkła nieprzelotowe - tego typu mocowanie jest używane najczęściej przy ścinkach osłonowych, aczkolwiek jako metoda jest praktycznie rzadko stosowana. Łączniki występują na krawędziach, będących ze sobą blisko elementów. Dzięki uszczelkom, szkło i metal nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu. Metoda nieprzelotowa cechuje się szybszym wykonaniem, aniżeli metoda przelotowa, ze względu na brak przewierceń.
Mocowanie klejone - za pomocą specjalnego kleju silikonowego łącznik jest przytwierdzany do szkła. Ten sposób również nie wymaga przewierceń, gdzie dodatkowo nie pojawia się w nim problem "mostków termicznych". Metoda mocowania klejonego cechuje się odpornością na warunki atmosferyczne, ze względu na brak kontaktu tego elementu z tym środowiskiem, co znacznie poprawia jej wygląd wizualny.
mocowania do szkła  - Warszawa, Wrocław, Łódź

Mocowania punktowe 

Jest 42 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów