Daszki szklane - szklane zadaszenie

Daszki szklane produkowane przez firmę FORGLASS odznaczają się wysoką jakością, co przekłada się na ich żywotnoś, trwałość oraz wygląd, a także atrakcyjną ceną.

Z roku na rok daszki szklane są coraz bardziej popularne. Przyczyną tego zjawiska jest nietuzinkowo estetyczny wygląd szkła, który nadaje delikatności konstrukcji dachowej. Pomimo swego wrażliwego wyglądu, daszki szklane są tworem niezwykle trwałym na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

daszki szklane - Warszawa, Wrocław, Łódź

Szkło, z którego są wykonywane daszki to materiał, który towarzyszy nowoczesnemu budownictwu na każdym kroku. W związku z tym nasza firma specjalizuje się w produkowaniu daszków szklanych, łącząc szkło ze stalą nierdzewną, co sprawia, iż konstrukcja daszka jest solidna i cieszy oko swoją estetyką.

W zależności od potrzeb i wymagań klienta, nasze daszki możemy dopasować do budynku, na którym zostaną zamontowane. Jesteśmy w stanie wykonac wiele prac, również takich, których ciężkość wykonania jest niesamowicie wysoka. Mocowania, które mogą Państwo zakupić u nas, pozwalają na zainstalowanie każdego zadaszenia na danej elewacji.

zadaszenia szklane

Daszki szklane - zalety

Zalety zastosowania zadaszenia ze szkła:

  • daszki szklane chronią przed nadmierną ilością promieni słonecznych
  • czynniki atmosferczyne jak deszcz i wiatr zostają ograniczone
  • posadzka/grunt znajdujące się pod daszkiem jest lepiej chroniona
  • elementy tj. skrzynki np. elektryczne są chronione przed zniszczeniem poprzez czynniki atmosferyczne
  • budynek, na którym zostają zainstalowane daszki jest nowocześniejszy i bardziej "odświeżony"
  • daszki szklane posiadają niesamowicie wysoką trwałość, zachowując swój wygląd przez wiele lat
  • możliwość zastosowania foli w zadaszeniu.
daszki szklane Warszawa Wrocław

Daszki szklane firmy FORGLASS to sztuka broniąca się swoim wyglądem i idealnymi właściwościami, które są zagwarantowane na wiele lat. Dzięki swojej uniwersalności, możliwość ich kompozycji dla starych i nowych elewacji jest niemalże nieskończona. Elementy tworzące konstrukcje szklaną to idealnie równoważą się z otoczeniem i powierzchnią, do której są przytwierdzane, za pomocą mocowań. Szkło, którego używamy do produkcji jest certyfikowane i posiada odpowiednie atesty oraz właściwości, co jest wielką zaletą, ze względu na mnogość firm posiadających szkła nieznanego pochodzenia.

Dla klientów, którzy mają problem natury technicznej, a nawet estetycznej zapraszamy na darmowe porady techniczno-estetyczne. W dzisiejszych czasach nasza firma stawia na wysoką obsługę klienta i w rozrachunku na zadowolenie, wynikające z udzielonej pomocy. W przypadku, gdy posiadamy źle zamontowane daszki powinniśmy niezwłocznie to zgłosić, dlatego w ramach rozszerzonego doradztwa zapraszamy na konsultacje.

daszki ze szkła Warszawa, Wrocław, Łódź

Dzięki nowoczesnym technologiom hartowania szkła, pozwalającym na jego różnorodne zastosowanie, popularne stały się daszki szklane montowane nad wejściami do budynków oraz jako lekkie i eleganckie zadaszenia tarasów. Wysokie walory estetyczne i prostota rozwiązania sprawiają, że szklane zadaszenie może stać się efektowną wizytówką zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych.

Szklane zadaszenie – zastosowanie

Daszki szklane łączą w sobie elegancję i komfort, zapewniając ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Kiedy zaskoczy nas deszcz, zainstalowane szklane zadaszenie pozwoli na spokojne rozłożenie parasola, ochroni nas też podczas otwierania i zamykania drzwi na klucz.

Odpowiednio zamontowany daszek szklany charakteryzuje się wysoką trwałością na urazy mechaniczne spowodowane przez grad, mróz lub częstą ekspozycję na promienie słoneczne i wysoką temperaturę w miesiącach letnich.

Montaż szklanego zadaszenia

Daszki szklane można podzielić na jednotaflowe, wielotaflowe oraz kaskadowe. Ze względu na swoją niewielką wagę i przejrzystość, szklane zadaszenie nie zakłóca architektury budynku i nie stanowi obciążenia dla elewacji. Dzięki różnorodnym dostępnym sposobom montażu, wybrany daszek szklany można zamocować na niemal każdym budynku.

Daszki szklane najczęściej wykonane są ze szkła hartowanego i półhartowanego, w zależności od celów do jakich przeznaczony jest produkt. Zazwyczaj im mniejsza powierzchnia zadaszenia, tym cieńsze i lżejsze szkło będzie wykorzystane do instalacji.

Najważniejsze korzyści daszków szklanych

Daszek szklany stanowi praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Montaż można przeprowadzić zarówno nad drzwiami wejściowymi jak i nad tarasem. Odporność na nieprzewidywalne warunki pogodowe oraz lekkość stylu połączona z nutką elegancji sprawiają, że szklane zadaszenia są atrakcyjne dla niemal każdego.

Oprócz walorów wizualnych, dużą korzyścią jest szybki czas montażu oraz możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

Daszki szklane - przykładowe realizacje

Więcej realizacji daszków szklanych zobaczysz tutaj: Nasze realizacje !

Daszki szklane i fasady 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów